MŮJ PŘÍBĚH

člen Global 3000 od roku 2017

Moje jméno je Lucie Alexová, Globalu jsem se začala věnovat v roce 2017. Oslovily mě produkty, zejména možnost nákupu českých cukrovinek, kterým jsem se zpočátku věnovala nejvíce. 

Postupem času jsem začala užívat potravinové doplňky, zjistila jsem jak moc jsou účinné a jak je důležité pro naše tělo potravní doplňování. Po pár měsících spolupráce jsem objevila sílu síťového marketingu, začala jsem si budovat vlastní síť členů a učila se komunikaci, disciplíně, systému a vzdělávání. 

V červnu 2021 jsem po devatenácti letech ukončila zaměstnání notářské tajemnice a společnosti Global 3000 se věnuji na hlavní příjem. Součástí mojí sítě je přes 3000 členů.

 

S multilevelovými systémy jsem se setkávala od svých patnácti let, vyzkoušela jsem několik firem, ale jen Global 3000 mi sednul na 100%.  

Svoboda, možnost si čas řídit podle sebe, pracovat ve svém vlastním tempu, s kvalitními výrobky a zajímavými e-shopy. Možnost pracovat pouze z domu, od počítače. Mít nad sebou skvělé vedení, které nám ukazuje cestu, jak dosáhnout svých cílů. To je jen malý výčet toho, proč jsem si Global 3000 zamilovala. 

Pracovní cíle

Mým cílem je mít v týmu pracovité lidičky, kteří mají své sny a jsou ochotni k vůli nim obětovat ledacos ze svého pohodlí. Lidi, kteří vědí, co chtějí a za tím si jdou. Odměnou jim časem budou krásné příjmy, svoboda, nezávislost. Vážím si lidí, kteří pochopí, že si našimi potravinovými doplňky mohou zlepšovat svoje zdraví a zkvalitňovat život.

osobní cíle

Od začátku spolupráce s Globalem 3000 je mým cílem možnost cestovat po celém světě. Toto je ta moje největší motivace, ta síla, která mě žene vpřed. Navštívit vzdálené destinace, jiné kontinenty, projet křížem krážem Evropu, nemuset přitom řešit finance a co si může rodina dovolit.

čemu mě Global 3000 naučil