Jak pracovat z domova

Jak pracovat z domova

Spolupracujte s českou firmou Global 3000, která je na trhu přes 20 let. Nastartujte své podnikání bez vstupních nákladů, bez rizika a bez živnostenského listu. Můžete pracovat na DPP, nebo si posléze zřídit ŽL.

Zaměřit se můžete na vlastní spotřebu, nakupujte zboží v nákupních cenách. Používejte produkty denní spotřeby ze všech partnerských e-shopů, nechte si vracet peníze za nákupy na Váš účet.

Zaměřit se můžete na prodej, prodávejte zboží s marží ve svém okolí, známým, rodině, kolegům z práce. Mějte peníze hned na ruku. Buďte kreativní, tvořte, z cukrovinek dělejte kornoutky. Zboží z e-shopů se skvěle prodává, zákazníci si jej berou opakovaně, neboť cena je o mnoho nižší než v obchodech. Pokud ale prodávat nechcete, nemusíte, máte i jinou možnost jak vydělávat!! Nemusíte plnit žádné měsíční objednávky, aby Vám setrvala pozice, které dosáhnete. I kdybyste nic neobjednali, tak se nic nestane, vydělávat jde i bez prodeje.

Zaměřit se můžete na tvorbu vlastního týmu. Vybudujte si silnou komunitu lidí, kteří budou mít stejné cíle jako vy. Využívejte sociální sítě, internet, kontakty ze svého okolí. Vzdělávejte se, učte se vést lidi, komunikovat, získejte sebevědomí. Budujte síť spotřebitelů, kteří si budou objednávat sami na sebe, využívat výhodných cen a registrovat další členy, kteří mají také zájem o výhody Global 3000. Jejich body budou i Vašimi. Pracovat můžete pouze přes internet a z domova.

Nejlepší je všechny tři shora uvedené možnosti kombinovat, odebírat zboží pro vlastní spotřebu, šířit zkušenosti s produkty ve svém okolí a současně tvořit síť, ať už v online nebo offline prostředí.

Jak fungují provize

U všech produktů z partnerských e-shopů sbíráte provizní body, za které se každý měsíc vyplácí provize. U cukrovinek je za každé balení 0,1 bodu. U zbytku sortimentu 0,1 bodu za každých 100 Kč. Nejvíce lze vydělávat na výrobcích Globalu, jeho produkty jsou i za největší počet bodů a současně je můžete prodávat ve svém okolí s 20% marží, máte tedy peníze hned "na ruku".

U Globalu je celkem 9 pozic, kterými procházíte, začínáte na pozici 1. Jak postupujete na pozicích, máte provizní body vyšší a vyšší. Jakmile pozice dosáhnete, nikdy z ní nespadnete. Nezačínáte tedy nikdy od nuly. Body se sbírají kumulativně. Nemusíte dělat žádné měsíční odběry zboží, aby setrvala registrace. Pokud budete chtít skončit, můžete kdykoliv. Každý měsíc se Vám započítávají body Vaše a celé Vaší sítě.

Provize si lze nechávat na členském účtu načítat a vybrat si je, až se nakumuluje větší částka. Provize tedy nepropadají firmě, pokud si je nevyberete. Pracovat lze na dohodu o provedení práce nebo na živnostenský list. Pokud pracujete na dohodu o provedení práce, provize se vyplácí od 4.000,- Kč, pokud na živnostenský list, pak si můžete provize vyplácet od 500,- Kč. Další formou, jak se k provizím dostat je možnost vybírat si je jako slevu na nákupy produktů Globalu.

Registrační balíček

Pro začátek spolupráce je důležité, abyste měli něco v ruce, měli z čeho čerpat a mohli hned začít pracovat. V registračním balíčku máte vše potřebné do začátku, a to:

katalogy českých cukrovinek, katalog produktů Global 3000, brožuru Projekt /marketingový plán/, vzorky vitamínových nápojů a slim koktejlů, vzorky všech našich 15 parfémů, přidělený PIN, díky kterému máte nižší ceny u produktů Global a přístup do svojí virtuální kanceláře,

to vše za pouhých 300 Kč (včetně poštovného), registrační poplatek je jednorázový, žádné jiné poplatky už nikdy platit nebudete.

Proč se ale vůbec Globalu 3000 platí poplatky za to, že pro něj chcete pracovat? Hlavně proto, že majitel firmy všechno vybudoval úplně sám, vymyslel produkty, marketingový plán, strategii, odměňovací systém. Vy už přicházíte k hotovému. Pouze se do firmy zaregistrujete a máte vše k dispozici. Jak s tím kdo naloží je jeho věc.

Tím, že zaplatíte poplatek si nezaručujete výdělek! Vše si musíte odpracovat sami. Je to jako podnikání. Co si neuděláte, to nemáte. Ale zkuste si sami rozjet své podnikání za 300,- Kč! Zkuste sami zrealizovat svůj nápad! Žádný nemáte? Global už za Vás vše vymyslel a zařídil! Vy se můžete pouze přidat a realizovat své malé nápady v rámci spolupráce! Nikdo Vám do toho nebude mluvit, nikdo Vás nebude kontrolovat, vyberete si cestu, která Vám bude příjemná. Můžete získat nejen solidní přivýdělek, ale také si můžete vybudovat hlavní měsíční příjem. Být samostatní a pány svého času! Můžete si plnit své sny! Bude Vás to celé stát pouze 300,- Kč. Zdá se Vám to pořád hodně? Podnikání s Globalem je bezrizikové a beznákladové.

Odpovědi na nejčastější otázky

Letadlo je nelegální model a od legálního multi-level marketingu se liší především tím, že nemá k dispozici žádný produkt. Jde pouze o to sehnat další lidi, kteří přinesou do systému vysoké vstupní poplatky, které se rozdělí do úrovní nad nimi a mají za to možnost sehnat další lidi, kteří také zaplatí za tuto možnost. Naproti tomu multi-level marketing je legálním obchodním modelem, jelikož využívá klasické obchodní struktury, stejně jako reálných služeb nebo produktů. Ty se prodávají a z nich plynou zisky. Tento model lze popsat jako podobnou strukturu, která je běžně vyžívána při prodeji zboží, kde figuruje výrobce, distributor, velkoobchod, maloobchod

Každý registrovaný člen má nad sebou sponzora (člověka, který jej zaregistroval). Jeho cílem je, aby se vám dařilo, abyste se posouvali dál, neboť Vaše body jsou i jeho body. Bude Vám ukazovat cestu, jak pracovat a být úspěšný. 

Po zaplacení registračního poplatku ve výši 300,- Kč se již žádné udržovací poplatky nikdy neplatí. I když rok nebudete pracovat, členství Vám nezaniká, kdykoli se můžete k práci vrátit. 

Školení několikrát do roka probíhají, ale Vaše účast na nich není povinná. V dnešní době se většina školení přesunula do online prostředí. Je jen na Vás, zda se jich budete účastnit a budete se chtít vzdělávat. Velkou výhodou je, že všechna školení ze strany vedení firmy jsou zdarma. 

Prodej není podmínkou spolupráce. Je na každém jakou cestou u Globalu půjde. Můžete využívat pouze internet a online prostředí. 

Global 3000 neprodává předražené produkty a už i svým vstupním poplatkem míří na „obyčejné lidi“, maminky na mateřské, lidi, co chtějí přivýdělek. Jak produkty, tak spolupráci si tedy může dovolit každý. Nejsou vyžadovány nákupy za tisíce. A hlavně je svobodný, nikdo vás nebude tlačit někam, kam nechcete a nutit vás dělat věci, které vám jsou proti srsti. 

Všichni jsme jednou začínali. Vše se lze naučit, dělat pomalé kroky vpřed, vzdělávat se, máme nad sebou úspěšné lídry, kteří nás vedou. Vždy si budete moci Global dělat jen tak jak Vám je to příjemné a vybrat si tu oblast spolupráce, která Vás bude bavit.